Dzisiaj jest: 22.4.2021, imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Trwają Badania Klimatu Rowerowego 2020

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 277 Autor:

Mieszkańcy Rumi mogą wziąć udział w Badaniu Klimatu Rowerowego 2020.

Trwają Badania Klimatu Rowerowego 2020

Mieszkańcy Rumi mogą wziąć udział w Badaniu Klimatu Rowerowego 2020. Aby wypełnić ankietę, wystarczy przejść do formularza zamieszczonego na stronie internetowej rowerowyklimat.pl.

Na czym polega badanie?

Badania Klimatu Rowerowego są próbą zebrania opinii o jakości warunków korzystania z roweru w Polsce.

Wyniki testu umożliwią stworzenie wielowymiarowego obrazu sytuacji osób korzystających z rowerów w poszczególnych miastach i gminach, dając możliwość wsparcia argumentów na rzecz poprawy warunków jazdy rowerem i jakości przestrzeni publicznych.

Badanie jest realizowane w porozumieniu z organizacjami rowerowymi Europy, zrzeszonymi w Europejskiej Federacji Cyklistów (ECF).

Szczegółowe informacje dotyczące Badania Klimatu Rowerowego dostępne są na stronie internetowej rowerowyklimat.pl.

Uwaga! Wizyta w urzędzie możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym jej umówieniu. Rejestracja odbywa się internetowo bądź telefonicznie.