Dzisiaj jest: 28.7.2021, imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza

Reklama:

Rugbyści rywalizowali podczas turnieju w Rumi

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 174 Autor:

Emocje po Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży trochę opadły, czas na podsumowanie i kilka słów!

Rugbyści rywalizowali podczas turnieju w Rumi

Emocje po Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży trochę opadły, czas na podsumowanie i kilka słów! Tradycyjnie już zawody odbywały się na obiektach MOSiR-u: na płycie głównej boisk przy ul. Mickiewicza i ul. Bukowej. Atmosfera oraz uśmiech wszystkich uczestników od samego początku spotęgowały piękno tego wydarzenia, pomagała również słoneczna pogoda.
 

Dzięki zaangażowaniu oraz walce zawodników wszystkich drużyn poziom sportowy był wysoki. W niedzielę 30 maja został rozegrany również wewnętrzny turniej mikrusów, który zgromadził ok. 40 najmłodszych uczestników. W turnieju głównym nasze drużyny zajęły:

  • mini żak – II miejsce
  • żak – II miejsce
  • młodzik – IV miejsce

Pozasportowo Rumia  po raz kolejny podniosła poprzeczkę organizacyjną. Po zakończonych zawodach na uczestników czekały przepyszne  przekąski, ciasta, sałatki, frytki, lody, wata cukrowa, dania na ciepło oraz zabawy w postaci walki o cukierki, dmuchane zamki do zjeżdżania, bańki mydlane i wiele innych atrakcji.

Najwyższe słowa uznania i podziękowania należą się rodzicom młodych zawodników, którzy kolejny raz – poprzez swoje zaangażowanie, pomoc i wsparcie – pokazali, że są częścią tej rugbowej rodziny.

Materiał przygotowała Beata Soporowska, kierownik klubu Rugby Club Arka Rumia.
Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl