Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Zapraszamy na miejskie obchody Dnia Seniora w Rumi

Dodano: miesiąc temu Czytane: 188 Autor:

Zapraszamy na miejskie obchody Dnia Seniora w Rumi

Burmistrz Rumi Michał Pasieczny, przewodniczący Rady Miejskiej Rumi Krzysztof Woźniak oraz Rumska Rada Seniorów zapraszają na miejskie obchody Dnia Seniora. Z tej okazji w niedzielę 26 września na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbędą się dwa koncerty zespołu Żuki. Występy będą biletowane i rozpoczną się o godzinach: 15:00 i 18:00.

Odbiór bezpłatnych biletów możliwy będzie w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rumi w terminach:

• 16 września (czwartek) w godzinach od 10:00 do 13:00
  • 17 września (piątek) w godzinach od 10:00 do 13:00
  • 20 września (poniedziałek) w godzinach od 12:00 do 16:00

Pierwszeństwo w odbiorze biletów mają posiadacze Rumskiej Karty Seniora lub osoby, które złożyły wniosek o jej wydanie.

UWAGA ! Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy.