Dzisiaj jest: 19.1.2020, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Reklama:

Kino letnie w Rumi – Najlepszy

Data wydarzenia: Lokalizacja: Park Żelewskiego ul. Filtrowa 12 Dodano:
Kino letnie w Rumi – Najlepszy
Plenerowe pokazy zaplanowano na sierpniowe weekendy – filmy będą wyświetlane co tydzień (od 9 sierpnia) w piątki oraz soboty na terenie jednego z dwóch miejskich parków: Starowiejskim lub Żelewskiego. Na miejscu, oprócz plenerowego ekranu, czekać będą również leżaki, koce oraz popcorn – wszystko bezpłatnie. Uwaga – w przypadku intensywnych opadów deszczu seans może zostać przeniesiony do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.


 
Najlepszy (23.08.2019), godz. 20:45, park Żelewskiego – historia życia Jerzego Górskiego, który mimo wielu przeciwności losu został mistrzem świata w podwójnym triatlonie. Film przeznaczony dla widzów od lat 15. (biograficzny, obyczajowy, sportowy)
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
www.HurtowniaAnimatora.pl - - - Przygotuj się na KARNAWAŁ 2020 z Hurtownią Animatora ! Stroje, Dekoracje Karnawałowe, Balony Karnawałowe i dużo... dużo... więcej... ! - - - www.HurtowniaAnimatora.pl