Dzisiaj jest: 17.2.2020, imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
Reklama:

Recital Hanny Śleszyńskiej z okazji 5-lecia Stacji Kultura

Data wydarzenia: Lokalizacja: Stacja Kultura ul. Starowiejska 2 Dodano:
Recital Hanny Śleszyńskiej z okazji 5-lecia Stacji Kultura

Stacja Kultura obchodzi w tym roku 5. urodziny. Z tej okazji w bibliotece wystąpi znakomita aktorka i wokalistka Hanna Śleszyńska. Wstęp na recital jest bezpłatny, obowiązują jednak wejściówki.
 

W środę 11 września o godz. 18:30 w Stacji Kultura (ul. Starowiejska 2) wystąpi Hanna Śleszyńska. Podczas koncertu będzie można usłyszeć wielkie hity musicalowe z repertuaru Lizy Minnelli – „New York, New York” oraz „Mein Herr”, piosenki ze spektaklu „Criminale Tango”, dzieła Bertolda Brechta, a także utwory z tekstami Adama Nowaka, Wojciecha Młynarskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Jonasza Kofty i Andrzeja Waligórskiego.
 

Wstęp, tradycyjnie już, jest bezpłatny. Obowiązują jednak bezpłatne wejściówki, których pula jest ograniczona. Bilety będą dostępne w siedzibie biblioteki w dwóch terminach: 6 września od godziny 18:00 oraz 9 września od godziny 9:00. Każdy może otrzymać jedną wejściówkę.
 


O artystce: Hanna Śleszyńska – aktorka teatralna i filmowa, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie (1982). Jest obdarzona wielką siłą głosu i wspaniałym aktorskim talentem, swobodnie czuje się zarówno w rolach dramatycznych, komediowych jak i musicalowych. Jej aktorska specjalność to przede wszystkim spektakle muzyczno-kabaretowe. Obecnie aktorkę możemy zobaczyć na deskach Teatru 6. piętro, Teatru Capitol, Teatru Kamienica, Teatru Studio Buffo czy też Teatru Syrena.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! - Ostrzegamy przed oszustami działającymi metodą tzw. na policjanta. Apelujemy aby nie przekazywać pieniędzy obcym osobom i dzwonić pod numer 112 !