Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Zapraszamy na wystawę makiet kolejowych

Dodano: 2 lata temu Czytane: 382 Autor:

W ostatni weekend lipca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbędzie się wystawa makiet kolejowych w skali TT.

Zapraszamy na wystawę makiet kolejowych

Wstęp na wydarzenie, odbywające się pod patronatem burmistrza Michała Pasiecznego, jest bezpłatny.

Jak zapowiadają organizatorzy, tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem "vintage" (tłum. zabytkowy). Makiety kolejowe będą więc przedstawiać infrastrukturę oraz koleje z poprzednich dekad. Spotkanie będzie okazją do podziwiania modeli pociągów towarowych, osobowych i pośpiesznych, które kilkadziesiąt lat temu jeździły nie tylko po polskich torach.

Hala MOSiR Rumia (ul. Mickiewicza 49)
•    Sobota 27 lipca w godz. 10:00-18:00
•    Niedziela 28 lipca w godz. 10:00-15:00