Dzisiaj jest: 24.9.2021, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Reklama:

Muzyka i zimne lody ponownie opanowały Rumię

Dodano: 2 lata temu Czytane: 254 Autor:

Odpoczynek z zimnym lodem w ręku przy rytmach muzyki house to już w Rumi tradycja.

Muzyka i zimne lody ponownie opanowały Rumię

Odpoczynek z zimnym lodem w ręku przy rytmach muzyki house to już w Rumi tradycja. W miniony czwartek (11 lipca) Miejski Dom Kultury rozpoczął drugą edycję wydarzenia pod nazwą „Letni house i zimne lody”. Wypoczynkowa strefa przyciągnęła kilkadziesiąt osób.
 

Głównymi atrakcjami czwartkowego wydarzenia była grana na żywo przez profesjonalnego DJ-a muzyka elektroniczna, kącik gier i zabaw, leżaki, a także stoiska gastronomiczne oferujące belgijskie frytki i naturalne polskie lody. Tyle było potrzebne mieszkańcom Rumi i okolic do pełnego relaksu. Wstęp na wydarzenie był wolny.
 

Dzięki dobrej pogodzie frekwencja dopisała. Miłośnicy chilloutu zebrali się przed Miejskim Domem Kultury, zajadając lody na leżakach. Głównie przyciągnęliśmy młodych rodziców z dziećmi, którzy łakną takich rozrywek na łonie natury – mówi Agnieszka Skawińska, dyrektor MDK-u.
 

Kolejne spotkania z muzyką i lodami zaplanowano na 25 lipca, 8 sierpnia oraz 22 sierpnia. Wszystkie wydarzenia odbędą się w godzinach od 18:00 do 22:00.
 

W tym roku o muzykę dba Marcin Kudelski, który ma spore doświadczenie jako DJ, więc muzycznie poziom się podniósł, co jest kolejnym powodem do tego, aby wziąć udział w naszym spotkaniach – podsumowuje Agnieszka Skawińska.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Bezpieczna Rumia nr 41 - Budżet Obywatelski - Zagłosuj za Twoim Bezpieczeństwem !