Dzisiaj jest: 29.11.2021, imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina

Balony z Helem Rumia - tel.: 531 06 96 96

Reklama:

Festiwal światła kolejną atrakcją „Lipca w Rumi”

Dodano: 2 lata temu Czytane: 403 Autor:

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej atrakcji tegorocznej kampanii „Lipiec w Rumi”.

Festiwal światła kolejną atrakcją „Lipca w Rumi”

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej atrakcji tegorocznej kampanii „Lipiec w Rumi”. W najbliższą sobotę (20 lipca) w parku Starowiejskim odbędzie się festiwal światła. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
 

Za sprawą tego wydarzenia park przy Miejskim Domu Kultury w Rumi zmieni się nie do poznania. Nowoczesny sprzęt umożliwi stworzenie niezapomnianego widowiska w postaci spektakli światła, dźwięku oraz efektów specjalnych. Podświetlone zostaną liczne drzewa, staw i okoliczne budynki. Natomiast zwieńczeniem tych atrakcji będzie teatr ognia oraz dwa kilkunastominutowe pokazy laserowe. Nie zabraknie też pirotechniki.
 

Festiwal rozpocznie się w sobotę 20 lipca o godzinie 22:00 i potrwa do północy. Natomiast od godzin popołudniowych dostępne będą animacje dla dzieci oraz strefa gastronomiczna. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
 

Jest to drugie wydarzenie tegorocznego cyklu letnich imprez w Rumi, który rozpoczął się występem Beaty Kozidrak z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej pod batutą dyrygenta Przemysława Pasternaka (12 lipca). Na zakończenie „Lipca w Rumi” odbędzie się dwudniowy zlot food trucków połączony z koncertem słynnego DJ-a o pseudonimie C-Bool. Kilkanaście restauracji na kółkach, oferujących smaki z różnych zakątków świata, będzie czekało w parku Starowiejskim w ostatni weekend lipca (27 i 28.07).

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! „Wielkie choinek ubieranie” w Galerii Rumia !