Dzisiaj jest: 11.5.2021, imieniny: Igi, Mamerta, Miry

Reklama:

„Mamy w mieście Rumia” świętowały rok działalności

Dodano: 2 lata temu Czytane: 403 Autor:

Zabawy z klaunem, malowanie buziek, dmuchane konstrukcje, stoiska gastronomiczna, animacje oraz – jak na urodziny przystało – okolicznościowy tort.

„Mamy w mieście Rumia” świętowały rok działalności

Zabawy z klaunem, malowanie buziek, dmuchane konstrukcje, stoiska gastronomiczna, animacje oraz – jak na urodziny przystało – okolicznościowy tort. Tak panie należące do facebookowej społeczności „Mama w mieście Rumia” świętowały pierwsze urodziny grupy. Festyn miał charakter otwarty, a z większości atrakcji można było korzystać bezpłatnie.
 

„Mama w mieście Rumia” to nazwa założonej na Facebooku grupy, która istnieje od lipca 2018 roku. W niewiele ponad rok do społeczności dołączyło ponad 1700 mam z Rumi i okolic. Panie wymieniają się doświadczeniami związanymi z wychowaniem dzieci, regularnie się spotykają, organizują wspólne warsztaty i zajęcia, a także wspierają w codziennych wyzwaniach.
 

Z okazji rocznicy istnienia grupy jej założycielka postanowiła zorganizować okolicznościowy festyn. Rodzinne wydarzenie odbyło się w minioną sobotę (31 sierpnia) na terenie parku Starowiejskiego. W uroczystym otwarciu pikniku uczestniczyli przedstawiciele władz miasta.

Wspólnie z założycielką grupy, organizatorkami festynu oraz przewodniczącym rady miejskiej Arielem Sinickim miałem przyjemność otworzyć to wydarzenie. Bardzo się cieszę, że mamy w Rumi tak prężnie działają. Pozostaje mi tylko życzyć dalszej aktywności, ciekawych pomysłów i wytrwałości w działaniu – podsumowuje Piotr Wittbrodt, wiceburmistrz Rumi.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Uwaga! Wizyta w urzędzie możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym jej umówieniu. Rejestracja odbywa się internetowo bądź telefonicznie.