Dzisiaj jest: 3.6.2020, imieniny: Anatola, Leszka, Tamary

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Eliminacje do II Olimpiady

Dodano: 8 miesięcy temu Czytane: 293 Autor:

Stowarzyszenie Wejherowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na powiatowe i miejskie eliminacje II Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej "Obywatel Senior".

Eliminacje do II Olimpiady

Stowarzyszenie Wejherowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na powiatowe i miejskie eliminacje II Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej "Obywatel Senior".

Eliminacje odbędą się 2 października 2019 roku o godz. 10.00 w sali Starostwa Powiatowego w Wejherowie przy ul. 3 Maja 4. Eliminacje otwarte są dla wszystkich, którzy ukończyli 55 rok życia. Aby wziąć udział w eliminacjach wystarczy przyjść w umówione miejsce  i odpowiedzieć na pisemnie na pytania zadane przez organizatorów. Najlepsi wezmą udział w w olimpiadzie wojewódzkiej w Gdańsku. Koordynarorem Olimpiady w Wejherowie jest Teresa Malinowska.

Źródło: www.wejherowo.pl
UWAGA ! WAŻNE ! ------->>> KORONAWIRUS – najważniejsze informacje, zalecenia i decyzje podjęte ze względów profilaktycznych przez Burmistrza Rumi