Dzisiaj jest: 28.1.2021, imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Eliminacje do II Olimpiady

Dodano: rok temu Czytane: 588 Autor:

Stowarzyszenie Wejherowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na powiatowe i miejskie eliminacje II Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej "Obywatel Senior".

Eliminacje do II Olimpiady

Stowarzyszenie Wejherowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na powiatowe i miejskie eliminacje II Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej "Obywatel Senior".

Eliminacje odbędą się 2 października 2019 roku o godz. 10.00 w sali Starostwa Powiatowego w Wejherowie przy ul. 3 Maja 4. Eliminacje otwarte są dla wszystkich, którzy ukończyli 55 rok życia. Aby wziąć udział w eliminacjach wystarczy przyjść w umówione miejsce  i odpowiedzieć na pisemnie na pytania zadane przez organizatorów. Najlepsi wezmą udział w w olimpiadzie wojewódzkiej w Gdańsku. Koordynarorem Olimpiady w Wejherowie jest Teresa Malinowska.

Źródło: www.wejherowo.pl
Tania Paczka w Hurtowni Animatora - Zabawki, Bańki Mydlane, Prezenty, Balony - www.HurtowniaAnimatora.pl - Sprawdź TERAZ !