Dzisiaj jest: 15.11.2019, imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

Dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie nagrodzeni przez burmistrza

Dodano: miesiąc temu Czytane: 131 Autor:

Dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie nagrodzeni przez burmistrza

Dzień Edukacji Narodowej okazał się wyjątkowym świętem dla 17 pracowników oraz 16 uczniów rumskich placówek oświatowych, którzy otrzymali nagrody burmistrza i stypendia. Osoby te zostały nagrodzone za trud włożony w pracę oraz za osiągnięcia w nauce.

Uroczystość odbyła się 11 października w Szkole Podstawowej nr 8 im. ks. Stanisława Ormińskiego w Rumi. W spotkaniu uczestniczyli nie tylko uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz dyrektorzy miejskich szkół, ale i przedstawiciele władz miasta.

Podczas obchodów oficjalnie nagrodzonych zostało 17 zasłużonych pracowników placówek oświatowych – w tym pedagog szkolny, 10 nauczycieli, 4 wicedyrektorzy i 2 dyrektorzy – oraz 16 uczniów, którzy mogą się pochwalić wzorowym zachowaniem i bardzo dobrymi wynikami w nauce. Nagrody wręczali wspólnie wiceburmistrz Piotr Wittbrodt oraz przewodniczący rady miejskiej Ariel Sinicki.

Serdecznie gratuluję wszystkim, którzy poprzez ciężką pracę, zasłużyli na nagrody i wyróżnienia. Jednocześnie, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, życzę wam wszystkim dalszych sukcesów i wzajemnego szacunku – powiedział wiceburmistrz Piotr Wittbrodt. – Szacunek należy się i uczniom, i nauczycielom, ale zwłaszcza tym drugim, ponieważ pełnią bardzo ważną rolę społeczną. Kiedy kilkadziesiąt lat temu byłem uczniem, zawód ten cieszył się wyjątkowym uznaniem. Chciałbym, aby pod tym względem, te czasy wróciły – dodał.

Zwieńczeniem wydarzenia był przygotowany przez uczniów występ artystyczny oraz poczęstunek.

www.HurtowniaAnimatora.pl - - - Przygotuj się na Boże Narodzenie z Hurtownią Animatora ! Prezenty, Dekoracje Swiąteczne, Stroje Mikołaja i dużo... dużo... więcej... ! - - - www.HurtowniaAnimatora.pl