Reklama:
HurtowniaAnimatora.pl - Wszystko na Twoje Party !

Dzisiaj jest: 19.7.2025, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

Reklama: KursAnimatora.pl - Kursy Internetowe z Licencją na Zabawianie !

Nietrzeźwa 64-latka zatrzymana przez wejherowską drogówkę w Rumi

Dodano: wczoraj Czytane: 105 Autor:

Badanie przeprowadzone alko-testem wykazało, że 64-letnia kierująca miała w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Nietrzeźwa 64-latka zatrzymana przez wejherowską drogówkę w Rumi
Policjanci wejherowskiej drogówki wczoraj przed południem pełnili służbę na terenie Rumi. W trakcie jednej z kontroli drogowych ujawnili, że 64-latka kierująca seatem była w stanie nietrzeźwości. Kontrola ta zakończyła się dla niej zatrzymaniem prawa jazdy i samochodu, a dalsze konsekwencje poniesie przed sądem. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania.

Ponad 1,5 promila alkoholu we krwi

Wczoraj przed południem policjanci z wejherowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem seat. W trakcie kontroli funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującej. Badanie przeprowadzone alko-testem wykazało, że 64-letnia kierująca miała w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Konsekwencje prawne

W związku z popełnionym przestępstwem policjanci zatrzymali jej prawo jazdy oraz procesowo zabezpieczyli samochód. Teraz kobieta musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami – grozi jej kara pozbawienia wolności do 3 lat oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

Apel policji do kierowców

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozsądek i odpowiedzialność na drodze. Nietrzeźwi kierowcy stanowią ogromne zagrożenie – nie tylko dla samych siebie, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego.




Autor: Komenda Powiatowa Policji Wejherowo


Reklama Impra.Shop