Dzisiaj jest: 17.9.2021, imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza

Reklama:

Komisja pracowała na miejscu zdarzenia drogowego

Dodano: 2 lata temu Czytane: 296

Wczoraj po południu policjanci z wejherowskiej drogówki, komendanci Komisariatu Policji w Rumi, strażacy oraz zarządca drogi powiatowej spotkali się w Rumi, gdzie doszło do wypadku drogowego ...

Komisja pracowała na miejscu zdarzenia drogowego

Wczoraj po południu policjanci z wejherowskiej drogówki, komendanci Komisariatu Policji w Rumi, strażacy oraz zarządca drogi powiatowej spotkali się w Rumi, gdzie doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. W wyniku tego wypadku piesza zmarła na miejscu zdarzenia. W ramach tego spotkania służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo w ruchu drogowym poddały ocenie infrastrukturę oraz oznakowanie drogi w miejscu, gdzie doszło do wypadku.

Spotkanie zespołu zajmującego się badaniem przyczyn wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym to procedura, która uruchamiana jest, w momencie, gdy na danej drodze dochodzi do zdarzenia drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Wchodzący w skład takiego zespołu np. policjanci z drogówki, funkcjonariusze pionu dochodzeniowo-śledczego wspólnie z zarządcą drogi oraz funkcjonariuszami straży pożarnej spotykają się w miejscach, gdzie doszło do tragicznych w skutkach wypadków, w których były ofiary śmiertelne.

W sobotę 20 kwietnia 2019 roku po południu policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Rumie na drodze krajowej nr 6. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierowca samochodu bmw potrącił pieszą prawdopodobnie przechodzącą w miejscu niedozwolonym. Kobieta zmarła na miejscu zdarzenia.

Głównym celem tego spotkania komisji było sprawdzenie poprawności infrastruktury drogowej.

Źródło: http://www.wejherowo.policja.gov.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl