Dzisiaj jest: 21.9.2021, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Reklama:

Ulica Dębogórska zyska uliczne oświetlenie

Dodano: 2 lata temu Czytane: 311 Autor:

Do końca grudnia na ulicy Dębogórskiej w Rumi pojawi się 17 nowych energooszczędnych lamp ulicznych.

Ulica Dębogórska zyska uliczne oświetlenie

Do końca grudnia na ulicy Dębogórskiej w Rumi pojawi się 17 nowych energooszczędnych lamp ulicznych. Łączny koszt inwestycji to ponad 110 tysięcy złotych, wykonawcą jest firma Protel z Luzina.
 

Inwestycja będzie realizowana na ulicy Dębogórskiej – od ronda prezydenta Lecha Kaczyńskiego do granicy Rumi z Dębogórzem. Prace będą polegać między innymi na zamontowaniu szafek oświetleniowych, budowie linii kablowych oraz montażu słupów oświetleniowych i nowych energooszczędnych opraw LED, natomiast jedna z istniejących latarni zostanie przestawiona. Do końca 2020 roku, w ramach drugiego etapu przedsięwzięcia, na tym samym odcinku wybudowana zostanie ścieżka rowerowa.
 

Obecnie przygotowywane są projekty techniczne oświetlenia kolejnych obiektów i ulic w Rumi, m.in. placów zabaw przy ul. Różanej, Topolowej i Sędzickiego oraz fragmentów ulic: Łąkowej, Hutniczej, Makowej oraz Chopina – wraz z doświetleniem ruin kościoła.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl