Dzisiaj jest: 3.7.2020, imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Weź udział w quizie! Do wygrania tablety

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 130 Autor:

Weź udział w quizie! Do wygrania tablety

Interaktywny turniej, w formule zbliżonej do popularnych „Milionerów”, zostanie przeprowadzony 20 marca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi. Do udziału w zabawie zapraszamy wszystkich pełnoletnich mieszkańców miasta. Zwycięska drużyna otrzyma nowoczesne tablety.

Trzy kategorie

Najpierw swoją wiedzą o mieście będą mogli się wykazać mali uczestnicy projektu „Rumia oczami dzieci”. Następnie rywalizować będą uczniowie, którzy ukończyli 15 lat – w ich przypadku pytania będą dotyczyć Unii Europejskiej. Natomiast jako ostatni, w godzinach popołudniowych, z interaktywnym testem wiedzy zmierzą się pełnoletni mieszkańcy Rumi.

Wiedza i taktyka

Interaktywny turniej zostanie przeprowadzony w nowoczesnej formule Quizspotter, która umożliwia obserwowanie pytań i bieżącego rankingu na dużym ekranie. Drużyny będą odpowiadać zespołowo na 21 zamkniętych pytań, za pomocą powierzonego na czas gry tabletu. Poprawna odpowiedź będzie nagradzana punktami, zaś błędna karana punktami ujemnymi. Wygra drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów.

Nie tylko o mieście

Pytania będą dotyczyć m.in. 30-lecia samorządu terytorialnego w Polsce, miejskich symboli, znanych rumskich osobowości, lokalnych wydarzeń kulturalnych i sportowych, a także historii Rumi oraz relacji z miastami partnerskimi.

Jak się zgłosić?

Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w zabawie, zachęcamy do wypełnienia karty zgłoszenia i złożenia jej w pokoju nr 113 Urzędu Miasta Rumi lub przesłania skanów na adres mailowy: promocja@um.rumia.pl. Nabór potrwa do 10 marca.

Nie po raz pierwszy

Podobny quiz został przeprowadzony w zeszłym roku, w ramach obchodów 65. urodzin miasta. Wówczas zmagania na poziomie szkolnym wygrali uczniowie Szkoły Podstawowej numer 4, natomiast wśród dorosłych najlepsi okazali się strażnicy miejscy. Współorganizatorem zabawy jest MOSiR Rumia.

Kiermasz Ciast dla Tosi ! 5 lipca przy Parafi NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi Organizujemy Kiermasz Ciast dla Tosi --->> zobacz szczegóły