Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Reklama:

Rumia otrzyma nowy plac zabaw

Dodano: rok temu Czytane: 811 Autor:

W Rumi wkrótce powstanie nowy plac zabaw, który firma Smyk postawi dzięki głosowaniu mieszkańców naszego miasta.

Rumia otrzyma nowy plac zabaw

W Rumi wkrótce powstanie nowy plac zabaw, który firma Smyk postawi dzięki głosowaniu mieszkańców naszego miasta.

W dniach 24.02-8.03 w całej Polsce w salonach Smyk odbyła się akcja „Smok za smoka”. Klubowicze chcący wesprzeć ideę mogli w powyższych dniach zrobić zakupy za minimum 10 zł oraz oddać stary smoczek dziecka do recyklingu. W zamian Smyk umożliwiał odebranie nagrody w postaci jednego z trzech pluszowych smoków.
 

Wszystkie smoczki zebrane podczas akcji „Smok za smoka” zostaną przekazane do recyklingu, gdzie będą przerobione na elementy do nowego placu zabaw, w miejscowości wybranej w głosowaniu przez internautów.

5 kwietnia firma Smyk ogłosiła wyniki na swojej stronie internetowej. Najwięcej głosów dostało miasto Rumia, dlatego w tym mieście firma Smyk stworzy nowy plac zabaw pochodzący z materiałów pochodzących właśnie ze smoczków zebranych podczas akcji.
 

Serdeczne podziękowania dla głosujących i odważnych szkrabów oraz ich rodziców! :-)

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl