Dzisiaj jest: 6.6.2020, imieniny: Laury, Laurentego, Nory

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Rumia otrzyma nowy plac zabaw

Dodano: miesiąc temu Czytane: 191 Autor:

W Rumi wkrótce powstanie nowy plac zabaw, który firma Smyk postawi dzięki głosowaniu mieszkańców naszego miasta.

Rumia otrzyma nowy plac zabaw

W dniach 24.02-8.03 w całej Polsce w salonach Smyk odbyła się akcja „Smok za smoka”. Klubowicze chcący wesprzeć ideę mogli w powyższych dniach zrobić zakupy za minimum 10 zł oraz oddać stary smoczek dziecka do recyklingu. W zamian Smyk umożliwiał odebranie nagrody w postaci jednego z trzech pluszowych smoków.

Wszystkie smoczki zebrane podczas akcji „Smok za smoka” zostaną przekazane do recyklingu, gdzie będą przerobione na elementy do nowego placu zabaw, w miejscowości wybranej w głosowaniu przez internautów.

5 kwietnia firma Smyk ogłosiła wyniki na swojej stronie internetowej. Najwięcej głosów dostało miasto Rumia, dlatego w tym mieście firma Smyk stworzy nowy plac zabaw pochodzący z materiałów pochodzących właśnie ze smoczków zebranych podczas akcji.

Serdeczne podziękowania dla głosujących i odważnych szkrabów oraz ich rodziców! :-)

UWAGA ! WAŻNE ! ------->>> KORONAWIRUS – najważniejsze informacje, zalecenia i decyzje podjęte ze względów profilaktycznych przez Burmistrza Rumi