Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Reklama:

Wyłonili najlepszych zawodników MMA

Dodano: 2 lata temu Czytane: 401 Autor:

Ponad 70 zawodników wzięło udział w Mistrzostwach Pomorza Amatorskiego MMA K1 Submission Only, organizowanych przez federację Time of Masters.

Wyłonili najlepszych zawodników MMA

Ponad 70 zawodników wzięło udział w Mistrzostwach Pomorza Amatorskiego MMA K1 Submission Only, organizowanych przez federację Time of Masters. Łączna pula nagród dla najlepszych zawodników wyniosła 20 tysięcy złotych. Wstęp na wydarzenie był bezpłatny.
 

Zawody odbywały się w minioną sobotę (18 maja) w hali rumskiego MOSiR-u. Do walki stanęli zarówno juniorzy, jak i seniorzy, w tym kobiety i mężczyźni ważący od 61 do ponad 90 kilogramów. Mistrzostwa rozegrane zostały w kilkunastu kategoriach i skierowane były nie tylko do początkujących, ale też doświadczonych zawodników.
 

Każdy zdobywca pierwszego miejsca walk full contactowych otrzyma możliwość stoczenia pojedynku podczas Zawodowej Gali MMA i K1 Time of Masters IV „Powrót Królów”. Gala odbędzie się 29 czerwca, także w hali widowiskowo-sportowej rumskiego MOSiR-u. Na liście zawodników widnieją nazwiska takie jak: Kaźmierczak, Przewłócka, Miszczak, Ewald, Lemke i Porażyńska, natomiast gościem specjalnym będzie Marcin Różalski, polski zawodowy kick-boxer, zawodnik muay thai i mieszanych sztuk walki.

Więcej szczegółowych informacji oraz zdjęć można znaleźć na facebookowym profilu organizatora.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl