Dzisiaj jest: 17.9.2021, imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza

Reklama:

C-Bool i food trucki na zakończenie „Lipca w Rumi”

Dodano: 2 lata temu Czytane: 863 Autor:

Ostatnią atrakcją tegorocznej edycji „Lipca w Rumi” będzie dwudniowy zlot food trucków.

C-Bool i food trucki na zakończenie „Lipca w Rumi”

Ostatnią atrakcją tegorocznej edycji „Lipca w Rumi” będzie dwudniowy zlot food trucków. Restauracje na kółkach już po raz drugi zagoszczą w parku przy Miejskim Domu Kultury, oferując potrawy z niemal całego świata. Wydarzenie urozmaici wieczorny koncert w wykonaniu słynnego DJ-a o pseudonimie C-Bool. Wstęp, jak zwykle, będzie wolny.
 

Zlot food trucków odbędzie się w ostatni weekend lipca i potrwa dwa dni (27-28 lipca). Strefę gastronomiczną będzie współtworzyć kilkanaście pojazdów oferujących smaki z różnych zakątków świata. Ponadto każdy, bez względu na wiek, będzie mógł skorzystać z bezpłatnej strefy relaksu oraz sektora gier planszowych. Z myślą o najmłodszych pojawi się też mini plac zabaw.
 

Natomiast w sobotni wieczór – 27 lipca o godzinie 21:00 – miejskim parkiem zawładną klubowe klimaty. Wszystko za sprawą C-Boola, czyli wielokrotnie nagradzanego polskiego producenta muzycznego, który zasłynął dzięki tytułom, takim jak: „Wonderland”, „Never go away” czy „DJ is your second name”. Występ zostanie wzbogacony o wyjątkowe efekty audiowizualne.

Przypominamy, że połączony z koncertem zlot food trucków będzie ostatnim wydarzeniem tegorocznego „Lipca w Rumi”. Tydzień wcześniej (20 lipca) ten sam park zmieni się nie do poznania dzięki festiwalowi światła, o czym pisaliśmy tutaj. Tego dnia podświetlone zostaną między innymi liczne drzewa oraz Dworek pod Lipami. Zwieńczeniem wizualnych atrakcji będzie teatr ognia oraz dwa kilkunastominutowe pokazy laserowe. Nie zabraknie też pirotechniki.
 

Z kolei wydarzeniem otwierającym tegoroczny cykl będzie niezwykły koncert w wykonaniu Beaty Kozidrak oraz Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej pod batutą dyrygenta Przemysława Pasternaka. W pierwszej części występu wybrzmią hity znane z kultowych produkcji filmowych oraz największe przeboje muzyki rozrywkowej. Natomiast w drugiej części wydarzenia gwiazda wieczoru, wspólnie z orkiestrą, wykona najbardziej znane utwory zespołu Bajm. Więcej na ten temat pisaliśmy pod tym linkiem.


Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl