Dzisiaj jest: 7.3.2021, imieniny: Flicyty, Kajetana, Pauli

Uwaga na potencjalnych oszustów chodzących po domach w Rumi !

Dodano: 2 tygodnie temu Czytane: 219 Autor:

Uwaga na potencjalnych oszustów chodzących po domach w Rumi !

Osoby powołujące się na współpracę z Urzędem Miasta Rumi odwiedzają domy mieszkalne, prosząc o udostępnianie m.in. faktur za zużycie prądu oraz gazu. Zdaniem tych osób wgląd do rachunków jest konieczny, jeśli mieszkańcy chcą uzyskać dofinansowanie na wymianę źródła ciepła bądź ocieplenia budynku. Zgłoszenia dotyczą głównie rejonu ulicy 1 Maja.

Informujemy, że obecnie Urząd Miasta Rumi nie prowadzi inwentaryzacji w terenie oraz nie współpracuje w tym zakresie z żadnym podmiotem prywatnym. O wszelkich tego typu działaniach urząd będzie z wyprzedzeniem powiadamiał mieszkańców.

Informacje na temat możliwości uzyskania dofinansowania na wymianę źródeł ciepła można uzyskać w Wydziale Klimatu i Ochrony Powietrza, pod numerem telefonu: 58 679 65 04.