Dzisiaj jest: 11.5.2021, imieniny: Igi, Mamerta, Miry

Reklama:

Ponad 200 sportowców rywalizowało w Rumi

Dodano: miesiąc temu Czytane: 182 Autor:

Uczniowski Klub Sportowy Tri-Team Rumia zorganizował 27 marca zawody z cyklu Grand Prix Polskiego Związku Triathlonu w Aquathlonie.

Ponad 200 sportowców rywalizowało w Rumi

Uczniowski Klub Sportowy Tri-Team Rumia zorganizował 27 marca zawody z cyklu Grand Prix Polskiego Związku Triathlonu w Aquathlonie. W rywalizacji wzięło udział 230 zawodniczek i zawodników z 14 kategorii wiekowych – począwszy od 7-letnich dzieci, kończąc na grupie 50+.
 

Aż 15 reprezentantów rumskiego klubu zdobyło miejsca medalowe w swoich kategoriach wiekowych. Jest to efekt ciężkiej pracy młodych sportowców i trenerów, którymi są: Piotr Netter, Mykola Maistruk oraz Dmytro Nazareko. Na szczególne wyróżnienie zasługuje dwoje zawodników, którzy spełnili kryteria uzupełniające do szerokiej kadry narodowej:

  • Kaja Kulik, kat. młodzik 14 lat (5:05 / 400 m i 6:31 / 2000 m)
  • Mikołaj Borski, kat. junior młodszy 15 lat (4:29 / 400 m i 6:33 / 2000 m)

W organizację wydarzenia zaangażowani byli również: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi, Starostwo Powiatowe w Wejherowie, Urząd Miasta Rumi, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Triathlonu.


Pełne wyniki można znaleźć pod tym linkiem.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Uwaga! Wizyta w urzędzie możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym jej umówieniu. Rejestracja odbywa się internetowo bądź telefonicznie.