Dzisiaj jest: 11.5.2021, imieniny: Igi, Mamerta, Miry

Reklama:

Przynieś śmieci, odbierz sadzonkę

Dodano: 3 tygodnie temu Czytane: 144 Autor:

Zachęcamy do udziału w miejskiej zbiórce elektroodpadów i makulatury.

Przynieś śmieci, odbierz sadzonkę

Zachęcamy do udziału w miejskiej zbiórce elektroodpadów i makulatury. Wystarczy przynieść takie śmieci do punktu, aby otrzymać w zamian sadzonkę bądź ekologiczne gadżety.
 

Za co najmniej 5 kilogramów makulatury będzie można otrzymać sadzonkę krzaku (porzeczki, aronii, agrestu, borówki amerykańskiej), rośliny jednorocznej lub ekologiczne gadżety. Natomiast za elektroodpady, w zależności od ich gabarytów, będzie można otrzymać sadzonkę drzewa owocowego, krzaku, rośliny jednorocznej lub ekologiczne gadżety. Chętni będą mogli także bezpłatnie pobrać worek kompostu, który przyda się podczas sadzenia pozyskanych roślin.
 

Akcja rozpocznie się 29 kwietnia o godzinie 14:00 na parkingu MOSiR-u i potrwa do godziny 18:00 lub do wyczerpania zapasu sadzonek i gadżetów.
 

Partnerami organizowanego przez Urząd Miasta Rumi wydarzenia są: Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki”, Eko Dolina, PUK Rumia oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Uwaga! Wizyta w urzędzie możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym jej umówieniu. Rejestracja odbywa się internetowo bądź telefonicznie.