Dzisiaj jest: 28.7.2021, imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza

Reklama:

Arka Rumia podejmowała warszawską Legię

Dodano: miesiąc temu Czytane: 198 Autor:

W sobotę 12 czerwca odbyła się druga kolejka fazy play-off pierwszej ligi rugby, w której Rugby Club Arka Rumia podejmowała warszawską Legię.

Arka Rumia podejmowała warszawską Legię

W sobotę 12 czerwca odbyła się druga kolejka fazy play-off pierwszej ligi rugby, w której Rugby Club Arka Rumia podejmowała warszawską Legię. Dla obu drużyn był to bardzo ważny mecz, gdyż wynik mógł zadecydować o utrzymaniu lub spadku z ligi.
 

Początek meczu przebiegał pod dyktando rumian, co też miało odzwierciedlenie w wyniku. Po pierwszej połowie – 12:0, w drugiej części spotkania Legia rzuciła się do odrabiania strat. W rezultacie, po bardzo dobrej grze ofensywnej, zawodnicy ze stolicy zdobyli pierwsze punkty. Jednak po chwili Rumia odpowiedziała dwoma przyłożeniami (10 pkt przeciwnika) i zwycięstwa nie oddała już do końca, tracąc tylko jeszcze jedno przyłożenie. Ostatecznie Rumia wygrała 22:12.
 

Za tydzień ostatnia kolejka, która wyłoni zarówno mistrza, jak i spadkowicza pierwszej ligi.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl