Dzisiaj jest: 28.7.2021, imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza

Reklama:

Nakrętki pomogą w leczeniu i rehabilitacji 10-letniego Romka

Dodano: miesiąc temu Czytane: 85 Autor:

Kolejna osoba skorzysta z nakrętek, które są gromadzone w miejskich sercach.

Nakrętki pomogą w leczeniu i rehabilitacji 10-letniego Romka

Kolejna osoba skorzysta z nakrętek, które są gromadzone w miejskich sercach. Tym razem jest to 10-letni Romek, który potrzebuje leczenia i rehabilitacji.
 

Chłopiec urodził się jako wcześniak, konieczne było podłączenie go do respiratora. Z biegiem czasu lekarze stwierdzili u niego opóźnienie psycho-ruchowe oraz uszkodzenie mózgowia. Romek zaczął mówić w wieku pięciu lat, a wypowiadane przez niego słowa nadal są niewyraźne. Zmaga się z koślawością stóp, pierwsze kroki postawił dopiero mając sześć lat. Ma również problem z nawracającymi zaparciami.
 

Stan chłopca się pogarsza, a potrzeby rosną. Konieczne są częste wizyty u neurologa, okulisty, gastroenterologa, logopedy, lekarza rehabilitacji, psychologa oraz psychiatry. Jego mamy nie stać na opłacenie rehabilitacji oraz leczenia, dlatego nakrętki gromadzone w miejskich serduszkach zostaną przekazane właśnie na ten cel. Każdy kilogram to 90 groszy, które pomogą Romkowi w walce o zdrowie.
 

Zbiórkę na leczenie i rehabilitację można wesprzeć także poprzez portal zrzutka.pl.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl