Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Trwa dystrybucja biletów na koncert zespołu Żuki w Rumi

Dodano: miesiąc temu Czytane: 159 Autor:

Trwa dystrybucja biletów na koncert zespołu Żuki w Rumi

Burmistrz Rumi Michał Pasieczny, przewodniczący Rady Miejskiej Rumi Krzysztof Woźniak oraz Rumska Rada Seniorów zapraszają na miejskie obchody Dnia Seniora. Z tej okazji w niedzielę 26 września na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbędą się dwa koncerty zespołu Żuki. Występy będą biletowane i rozpoczną się o godzinach: 15:00 i 18:00.

Uwaga! Bezpłatne bilety mogą odbierać wszyscy mieszkańcy Rumi, pierwszeństwo mają jednak osoby w wieku 60+. Dystrybucja odbywa się w recepcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi (ul. Mickiewicza 49).

UWAGA ! Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy.