Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Reklama:

„Kino letnie” powraca w sierpniu

Dodano: 2 lata temu Czytane: 370 Autor:

Już za kilka tygodni do Rumi powróci „Kino letnie”. W każdy sierpniowy weekend na plenerowym ekranie będą wyświetlane największe filmowe produkcje ostatnich lat.

„Kino letnie” powraca w sierpniu

Już za kilka tygodni do Rumi powróci „Kino letnie”. W każdy sierpniowy weekend na plenerowym ekranie będą wyświetlane największe filmowe produkcje ostatnich lat. Wśród zaproponowanych przez urząd miasta tytułów pojawiły się bajki, dramaty, animacje, a także filmy akcji, obyczajowe oraz komediowe. O doborze repertuaru zdecydują sami mieszkańcy, którzy wskażą swoje typy w internetowym głosowaniu.
 

Spider-Man Uniwersum, Biały Kieł, Cudowny chłopak, Shrek czy Akademia pana Kleksa – między innymi te filmy pojawiły się na liście skierowanej głównie do dzieci i rodziców. Głosowanie odbywa się na facebookowym profilu miasta i zakończy się w piątek (5 lipca) w samo południe. Podczas cyklu wyświetlone zostaną trzy filmy familijne, które uzyskają największą liczbę głosów. Z kolei młodzież i dorośli wybiorą dla siebie pięć pozycji w osobnym głosowaniu. Cały kinowy repertuar poznamy w poniedziałek (8 lipca) około godziny 12:00.

Zarówno w propozycji skierowanej do rodzin z dziećmi, jak i kina przeznaczonego dla młodzieży i dorosłych, tytuły zostały dobrane w taki sposób, by każdy znalazł coś dla siebie. Są to nie tylko „najświeższe produkcje”, ale i klasyki gatunku.
 

Filmy wyświetlane będą w piątki oraz soboty na terenie jednego z dwóch miejskich parków: Starowiejskim lub Żelewskiego. Na miejscu, oprócz plenerowego ekranu, jak co roku czekać będą również leżaki, koce oraz popcorn – wszystko bezpłatnie.
 

Jest to trzecia edycja „Kina letniego w Rumi” realizowanego w takiej formule.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy.