Dzisiaj jest: 13.12.2019, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
Reklama:

Kino letnie w Rumi – Biały Kieł

Data wydarzenia: Lokalizacja: Park Starowiejski ul. Starowiejska/Mickiewicza Dodano:
Kino letnie w Rumi – Biały Kieł

 

Plenerowe pokazy zaplanowano na sierpniowe weekendy – filmy będą wyświetlane co tydzień (od 9 sierpnia) w piątki oraz soboty na terenie jednego z dwóch miejskich parków: Starowiejskim lub Żelewskiego. Na miejscu, oprócz plenerowego ekranu, czekać będą również leżaki, koce oraz popcorn – wszystko bezpłatnie. Uwaga – w przypadku intensywnych opadów deszczu seans może zostać przeniesiony do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Biały Kieł (16.08.2019), godz. 20:45, park Starowiejski – pełna mądrości, przygód i wzruszeń niesamowita opowieść o sympatycznym czworonogu, w którego żyłach płynie krew domowego psa i dzikiego wilka. Film przeznaczony dla widzów od lat 7. (animacja, przygodowy)

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
www.HurtowniaAnimatora.pl - - - Przygotuj się na Boże Narodzenie z Hurtownią Animatora ! Prezenty, Dekoracje Swiąteczne, Stroje Mikołaja i dużo... dużo... więcej... ! - - - www.HurtowniaAnimatora.pl