Dzisiaj jest: 13.12.2019, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
Reklama:

Kawa z różową wstążeczką – prelekcja dotycząca profilaktyki raka piersi

Data wydarzenia: Lokalizacja: Rumia, Abrahama 11A Dodano:
Kawa z różową wstążeczką – prelekcja dotycząca profilaktyki raka piersi
Zapraszamy serdecznie na spotkanie dla kobiet w każdym wieku dotyczące profilaktyki raka piersi. Prelekcję połączoną z nauką samobadania piersi poprowadzi niezwykła osoba, a jednocześnie moja własna Mama - Marta Zadorożna - ekspert profilaktyki raka piersi, wolontariusz z wielkim sercem i zapałem pracujący na rzecz zdrowia kobiet. Jest Ona od 16 lat prezesem stowarzyszenie Jarosławskie Amazonki, sama wiele lat temu wygrała z tą straszną chorobą, była nagradzana i wyróżniana za wolontariacką pracę na rzecz zdrowia kobiet. Zajęcia są nieodpłatne, przybywajcie więc, zapraszajcie swoje mamy, córki, siostry, przyjaciółki koleżanki. Wiedza, którą zdobędziecie na zajęciach może uratować życie Wasze lub bliskich wam kobiet. Na spotkanie można przyjść z dziećmi.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
www.HurtowniaAnimatora.pl - - - Przygotuj się na Boże Narodzenie z Hurtownią Animatora ! Prezenty, Dekoracje Swiąteczne, Stroje Mikołaja i dużo... dużo... więcej... ! - - - www.HurtowniaAnimatora.pl