Dzisiaj jest: 17.2.2020, imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
Reklama:

„Fit Rumia Day”

Data wydarzenia: Lokalizacja: MOSiR w Rumi ul. Adama Mickiewicza 49 Dodano:
„Fit Rumia Day”

CityGym Rumia zaprasza na kolejną imprezę sportowo-rekreacyjną przygotowaną z myślą o mieszkańcach. W ramach „Fit Rumia Day” chętni będą mogli m.in. uczestniczyć w profesjonalnych treningach, dokonać analizy składu ciała czy też zobaczyć pokaz sportowej mody. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne.
 

Wydarzenie odbędzie się 14 września (sobota) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a jego celem jest propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia oraz integracja lokalnej społeczności.

Godzinowy harmonogram treningów:
 

•    15:00 – rozpoczęcie treningu z grupą aktywnych seniorów
•    16:00 – trening pilates (połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych)
•    17:00 – trening z Fit Matką Wymiataczką
•    18:00 – maraton zumby (potrwa do godziny 20:00)
 

Dodatkowo chętni będą mogli dokonać analizy ciała, zaczerpnąć porad fizjoterapeuty i trenera personalnego, spróbować suplementów, wziąć udział w konkursach oraz zobaczyć pokaz mody sportowej. Nie zabraknie też niespodzianek.

Współorganizatorami wydarzenia są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi oraz Urząd Miasta Rumi.


Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! - Ostrzegamy przed oszustami działającymi metodą tzw. na policjanta. Apelujemy aby nie przekazywać pieniędzy obcym osobom i dzwonić pod numer 112 !