Dzisiaj jest: 5.6.2020, imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Reklama:

Grupa Filmowa Darwin w Stacji Kultura

Data wydarzenia: Lokalizacja: Stacja Kultura ul. Starowiejska 2 Dodano:
Grupa Filmowa Darwin w Stacji Kultura

Stacja Kultura zaprasza 12 października o 18:30 na spotkanie z Grupą Filmową Darwin. Wstęp wolny. Wydarzenie na 5-lecie Stacji Kultura!
 

Grupa została założona w 2012 roku przez Marka Hucza i Jana Jurkowskiego – absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie – i to właśnie oni będą gośćmi Stacji Kultura.  

Twórcy w swoim dorobku mają krótkometrażowe serie fabularne publikowane w internecie, takie jak Wielkie Pytania Polskie, Wielkie Konflikty, Zakazane Reklamy Darwina czy Agent 700. Są również autorami tekstów piosenek, które zyskały miano kultowych, jak chociażby „Orki z Majorki”.

W 2018 roku Grupa została zaproszona przez platformę Netflix do wyreżyserowania odcinka miniserialu Czarne lusterko – polskiej odpowiedzi na Black Mirror. Właśnie ten odcinek ma najlepsze oceny i budzi największe emocje w odbiorcach.
Grupa Filmowa Darwin to charyzmatyczni, zdolni i młodzi, pełni energii aktorzy, twórcy jednego z najbardziej profesjonalnych kanałów na polskim YouTube, którzy udowodnili, że ciężką pracą i pasją można osiągnąć sukces.
 

Słowo i poezja!

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! WAŻNE ! ------->>> KORONAWIRUS – najważniejsze informacje, zalecenia i decyzje podjęte ze względów profilaktycznych przez Burmistrza Rumi