Dzisiaj jest: 29.5.2020, imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Reklama:

100 Lat Niepodległości Polski - Rumia

Data wydarzenia: Lokalizacja: Stacja Kultura - Rumia Dodano:
100 Lat Niepodległości Polski - Rumia
100 Lat Niepodległości Polski • Rumia
Spotkanie Autorskie • Przekazanie Książki • 2019.11.07 • 18:30 – 20:00 • Stacja Kultura • Rumia

Zapraszamy na uroczyste przekazanie książki „100 Lat Niepodległości Polski” oraz spotkanie autorskie z Agnieszką Gryzik i Piotrem Ćwiklińskim.

Uroczystość odbędzie się 7 listopada 2019 o godzinie 18:30 w Stacji Kultura (Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi. Dworzec kolejowy.) Wstęp wolny.

Wyjątkowy moment, jaki miał miejsce 11 listopada 2018 roku, czyli stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę, zachwycił niejedną osobę. Z racji na wyjątkowość tej chwili postanowiliśmy upamiętnić ją, tworząc reportaże fotograficzne. Teraz wydajemy je w formie książki, by uwiecznić w ten sposób paradę, jaka miała miejsce w Rumi podczas tego wyjątkowego święta.

7 listopada przekażemy Stacji Kultura, album fotograficzny składający się z reportaży wykonanych 11 listopada 2018 roku. Zdjęcia pokazują przebieg uroczystości i uczestniczących w niej ludzi. Książka jest pamiątką historycznego wydarzenia i prezentem od autorów dla Rumian.

O książce. Książka w formacie 30 na 30 cm zawiera czarno-białe fotografie, przeplatane są czerwonymi akcentami. Publikacja liczy 80 stron. Zdjęcia znajdują się w dwóch rozdziałach podzielonych na autorów fotografii. Książka zawiera też krótką informację na temat reportaży i ich twórców.

Więcej informacji na temat spotkania autorskiego i książki na stronie: rumia100.studiopcf.com Na stronie można także zakupić książkę oraz fotografie z uroczystości.

Cel: Przekazanie Stacji Kultura pamiątkowego albumu fotograficznego z reportażami wykonanymi 11 listopada 2018 na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. 

Gdzie: Rumia • Stacja Kultura (dworzec kolejowy) 

Czas: 7 listopada 2019 • 18:30 - 20:00 

Strona internetowa projektu. Sprzedaż książek i zdjęć: rumia100.studiopcf.com

#100LatNiepodleglosciPolski #AlbumFotograficzny #Reportaż #AgnieszkaGryzik #PiotrCwiklinski #StacjaKultura #Rumia
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! WAŻNE ! ------->>> KORONAWIRUS – najważniejsze informacje, zalecenia i decyzje podjęte ze względów profilaktycznych przez Burmistrza Rumi