Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Reklama:

Schemat zamknięcia ulic na czas zawodów w duathlonie (14.04.2019)

Dodano: 2 lata temu Czytane: 367 Autor:

W niedzielę (14 kwietnia) w godzinach od 10.45 do 15.45 zamknięciu ulegną następujące ulice:

Schemat zamknięcia ulic na czas zawodów w duathlonie (14.04.2019)

W niedzielę (14 kwietnia) w godzinach od 10.45 do 15.45 zamknięciu ulegną następujące ulice: Dębogórska na odcinku od Mickiewicza do ronda Jana Pawła II; Starowiejska na odcinku od ronda Jana Pawła II do skrzyżowania z Dąbrowskiego (bez skrzyżowania); I Dywizji Wojska Polskiego i drogi wojewódzkiej numer 100 do skrzyżowania w kierunku Mrzezina (bez skrzyżowania).

Trasy objazdów:

  • objazd do Kosakowa – od strony ul. Kosynierów poprowadzono ulicami: Ceynowy, Żwirki i Wigury, rondo w ciągu ul. Sobieskiego, nawrót do ul. Dąbrowskiego, Gdańską, Dębogórską i dalej przez Dębogórze.
  • objazd do Wejherowa – od strony ul. Dębogórskiej poprowadzono ulicami: Gdańską, Dąbrowskiego do drogi krajowej numer 6.
  • objazd do Rumi – od strony Mrzezina poprowadzono ulicami: drogą wojewódzką numer 100, Rzemieślniczą i Chrzanowskiego w Kosakowie, Pomorską i Partyzantów w Dębogórzu.
Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl