Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Ogłoszenie o konsultacjach projektu programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2020 rok

Dodano: 2 lata temu Czytane: 302 Autor:

Szanowni Państwo, pragniemy zachęcić do konsultacji projektu Program Współpracy Gminy Miejskiej Rumia z Organizacjami Pozarządowymi na 2020 r. dostępnego w tej zakładce. Propozycje będą przyjmowane w formie pisemnej na formularzu do 2 października br. drogą elektroniczną na adres d.grunholz@um.rumia.pl lub w Biurze Obsługi Mieszkańców. Państwa uwagi pozwolą nam jeszcze lepiej dostosować się do Państwa potrzeb i oczekiwań.

UWAGA ! Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy.