Dzisiaj jest: 29.2.2020, imieniny: Lecha, Lutomira

Ogłoszenie o konsultacjach projektu programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2020 rok

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 123 Autor:

Szanowni Państwo, pragniemy zachęcić do konsultacji projektu Program Współpracy Gminy Miejskiej Rumia z Organizacjami Pozarządowymi na 2020 r. dostępnego w tej zakładce. Propozycje będą przyjmowane w formie pisemnej na formularzu do 2 października br. drogą elektroniczną na adres d.grunholz@um.rumia.pl lub w Biurze Obsługi Mieszkańców. Państwa uwagi pozwolą nam jeszcze lepiej dostosować się do Państwa potrzeb i oczekiwań.

UWAGA ! - Ostrzegamy przed oszustami działającymi metodą tzw. na policjanta. Apelujemy aby nie przekazywać pieniędzy obcym osobom i dzwonić pod numer 112 !