Dzisiaj jest: 16.10.2019, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Ogłoszenie o konsultacjach projektu programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2020 rok

Dodano: miesiąc temu Czytane: 56 Autor:

Szanowni Państwo, pragniemy zachęcić do konsultacji projektu Program Współpracy Gminy Miejskiej Rumia z Organizacjami Pozarządowymi na 2020 r. dostępnego w tej zakładce. Propozycje będą przyjmowane w formie pisemnej na formularzu do 2 października br. drogą elektroniczną na adres d.grunholz@um.rumia.pl lub w Biurze Obsługi Mieszkańców. Państwa uwagi pozwolą nam jeszcze lepiej dostosować się do Państwa potrzeb i oczekiwań.