Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Reklama:

Najlepsza praca dyplomowa o Gdyni nagrodzona!

Dodano: 2 lata temu Czytane: 330 Autor:

Mówią, że Gdynia to miasto ludzi szczęśliwych. Powstają o niej piosenki, bywa tłem filmów i teledysków, a także staje się bohaterką prac dyplomowych.

Najlepsza praca dyplomowa o Gdyni nagrodzona!
Mówią, że Gdynia to miasto ludzi szczęśliwych. Powstają o niej piosenki, bywa tłem filmów i teledysków, a także staje się bohaterką prac dyplomowych. I to z sukcesem! Paulina Renz została wyróżniona Nagrodą Prezydenta Miasta Gdyni za najlepszą pracę dyplomową o tematyce gdyńskiej napisaną na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej.

Konkurs ten organizowany jest każdego roku, począwszy od roku 2000. Nagradzane prace dyplomowe powinny spełniać określone warunki: odpowiadać żywotnym miejskim potrzebom, nosić cechy realności i reprezentować wysoki poziom estetyczny.

W tym roku Nagrodą Prezydenta Gdyni uhonorowana została Paulina Renz za pracę „Śródmieście wolne od ruchu kołowego. Koncepcja zagospodarowania ulicy Starowiejskiej w Gdyni”. Podczas uroczystego spotkania na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej nagrodę odebrała z rąk Marka Stępy, naczelnika wydziału ochrony dziedzictwa.

Laureatami tegorocznej edycji konkursu zostali:
 
  • Paulina Renz - nagroda za pracę „Śródmieście wolne od ruchu kołowego. Koncepcja zagospodarowania ulicy Starowiejskiej w Gdyni”, promotor: dr hab. inż. arch. Aleksandra Sas-Bojarska, prof. nadzw. PG,
  • Alan Brzeziński - wyróżnienie za pracę „Opera w Gdyni”, promotor: dr inż. arch. Andrzej Pruszewicz,
  • Karolina Banach - wyróżnienie za pracę „Architektura polisensoryczna. Rehabilitacja osób z dysfunkcją wzroku. Gdynia – Redłowo”, promotor: dr inż. arch. Jarosław Bąkowski.
Wszystkie nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na wystawie w Gdynia InfoBox Obserwatorium Zmian przy ul. Świętojańskiej 30. Będzie można je oglądać od 2 października do 29 października br.
Źródło: www.gdynia.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy.