Dzisiaj jest: 29.5.2020, imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Reklama:

Wszystkich Świętych – zmiany w organizacji ruchu

Dodano: 8 miesięcy temu Czytane: 236 Autor:

Od 31 października do 1 listopada na ul. Cmentarnej w Rumi obowiązywać będą obustronne zakazy zatrzymywania się.

Wszystkich Świętych – zmiany w organizacji ruchu

Od 31 października do 1 listopada na ul. Cmentarnej w Rumi obowiązywać będą obustronne zakazy zatrzymywania się. Ponadto 1 listopada wprowadza się zakaz wyjazdu z ul. Górniczej w kierunku Urzędu Miasta Rumi z wyjątkiem autobusów i taksówek (ruch będzie kierowany przez policję). Ponadto od 31 października do 1 listopada obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu na poszczególnych ulicach:
 

  • Ul. Górnicza – na odcinku od ul. Sobieskiego do ul. Włókienniczej jest dwukierunkowa, natomiast na dalszym odcinku – jednokierunkowa. Powyżej ul. Hutniczej wjazd jedynie dla autobusów i taksówek. Ponadto obowiązuje obustronny zakaz parkowania. 1 listopada nie będzie funkcjonował pierwszy przystanek ZKM Gdynia (od ul. Sobieskiego)
  • Ul. Stalowa – obowiązuje ruch jednokierunkowy (od ul. Górniczej do ul. Włókienniczej)
  • Ul. Hutnicza – od ul. Górniczej do ul. Włókienniczej obowiązuje ruch jednokierunkowy z jednostronnym zakazem zatrzymywania się.
  • Ul. Tkacka – obowiązuje ruch dwukierunkowy. Do zwężenia obowiązuje obustronny zakaz zatrzymywania się.
  • Ul. Włókiennicza – od ul. Hutniczej do Górniczej obowiązuje ruch jednokierunkowy z jednostronnym zakazem zatrzymywania się. Od ul. Górniczej do ul. Kombatantów obowiązuje ruch dwukierunkowy z jednostronnym zakazem zatrzymywania się.
  • Ul. Rybaków – obowiązuje jednostronny zakaz zatrzymywania się, a na zakręcie zostanie zorganizowany dodatkowy parking.

Mapa organizacji ruchu – cmentarz parafialny

Mapa organizacji ruchu – cmentarz komunalny

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! WAŻNE ! ------->>> KORONAWIRUS – najważniejsze informacje, zalecenia i decyzje podjęte ze względów profilaktycznych przez Burmistrza Rumi