Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Reklama:

Licealiści rywalizowali w piłce nożnej

Dodano: 2 lata temu Czytane: 384 Autor:

Za nami finał powiatowej licealiady w 11-osobowej piłce nożnej, który odbył się na boisku wielofunkcyjnym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi.

Licealiści rywalizowali w piłce nożnej

Za nami finał powiatowej licealiady w 11-osobowej piłce nożnej, który odbył się na boisku wielofunkcyjnym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi. W rywalizacji wzięło udział 6 zespołów. Zwycięzcą turnieju została drużyna z Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 z Wejherowa.
 

Były to zawody inaugurujące sportowy rok szkolny w powiecie wejherowskim. Na uwagę po raz kolejny zasługuje fakt, że powiat wejherowski jako jedyny w województwie pomorskim organizuje taki turniej piłki nożnej dla szkół ponadpodstawowych. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami i medalami. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.
 

Wyniki zawodów:

I miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 4 w Wejherowie
II miejsce – Powiatowy Zespół Szkół w Redzie
III miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi
IV miejsce – Powiatowy Zespół Szkół  nr 3 w Wejherowie
V miejsce – Powiatowy  Zespół Szkół nr 2 w Rumi
VI miejsce – Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy.