Dzisiaj jest: 3.6.2020, imieniny: Anatola, Leszka, Tamary

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Bezpłatny program rehabilitacji kardiologicznej

Dodano: 7 miesięcy temu Czytane: 399 Autor:

Bezpłatny program rehabilitacji kardiologicznej

Ośrodek Rehabilitacji Kardiologicznej Optima Care Sp. z o.o. (Ul. Żeromskiego 49, 81-198, Kosakowo) zaprasza mieszkańców Rumi do skorzystania z bezpłatnego programu rehabilitacji kardiologicznej w ramach projektu „Rehabilitacja kardiologiczna szansą na wydłużenie aktywności zawodowej mieszkańców województwa pomorskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Na czym polega rehabilitacja kardiologiczna?

Jej zadaniem jest przywrócenie pacjentowi sprawności fizycznej i psychicznej. Dopasowanie programu rehabilitacji kardiologicznej jest kwestią indywidualną – u niektórych osób konieczne jest skorzystanie z pomocy kilkunastu specjalistów, w tym:

• kardiologa,
  • dietetyka,
  • fizjoterapeuty i
  • psychologa.

Zapewniamy:

• echo serca
  • próbę wysiłkową
  • badania laboratoryjne
  • kompleksową rehabilitację kardiologiczną
  • sesje aktywności fizycznej i sesje psychoedukacyjne
  • konsultacje z dietetykiem i psychologiem

Zgłoszenie do programu: tel. 509 574 877.

UWAGA ! WAŻNE ! ------->>> KORONAWIRUS – najważniejsze informacje, zalecenia i decyzje podjęte ze względów profilaktycznych przez Burmistrza Rumi