Dzisiaj jest: 24.9.2021, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Reklama:

Przekroczył prędkość o 99 km/h w terenie zabudowanym

Dodano: 2 lata temu Czytane: 550

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie prowadzą wzmożone działania dotyczące bezpieczeństwa niechronionych użytkowników dróg.

Przekroczył prędkość o 99 km/h w terenie zabudowanym

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie prowadzą wzmożone działania dotyczące bezpieczeństwa niechronionych użytkowników dróg. Policjanci wyposażeni w mierniki prędkości oraz pojazdy z wideorejestratorami egzekwują od kierujących stosowanie się do ograniczeń prędkości. W miniony weekend mundurowi zatrzymali kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość o 99km/h w terenie zabudowanym.

Policjanci z wejherowskiej drogówki każdego dnia prowadzą wzmożone działania dotyczące bezpieczeństwa niechronionych użytkowników dróg. Policjanci wyposażeni w mierniki prędkości oraz pojazdy z wideorejestratorami egzekwują od kierujących stosowanie się do ograniczeń prędkości. W miniony weekend mundurowi zatrzymali kierującego pojazdem osobowym, który w terenie zabudowanym na drodze krajowej nr 6 w Wejherowie przekroczył dozwoloną prędkość o 99km/h. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierowca stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Ponadto kierujący za swoje wykroczenie drogowe otrzymał punkty karne oraz mandat.

Policjanci apelują do kierowców o ostrożną i rozważną jazdę oraz przestrzeganie przepisów.

Źródło: http://www.wejherowo.policja.gov.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Bezpieczna Rumia nr 41 - Budżet Obywatelski - Zagłosuj za Twoim Bezpieczeństwem !