Dzisiaj jest: 21.10.2019, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Przekroczył prędkość o 99 km/h w terenie zabudowanym

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 194

Przekroczył prędkość o 99 km/h w terenie zabudowanym

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie prowadzą wzmożone działania dotyczące bezpieczeństwa niechronionych użytkowników dróg. Policjanci wyposażeni w mierniki prędkości oraz pojazdy z wideorejestratorami egzekwują od kierujących stosowanie się do ograniczeń prędkości. W miniony weekend mundurowi zatrzymali kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość o 99km/h w terenie zabudowanym.

Policjanci z wejherowskiej drogówki każdego dnia prowadzą wzmożone działania dotyczące bezpieczeństwa niechronionych użytkowników dróg. Policjanci wyposażeni w mierniki prędkości oraz pojazdy z wideorejestratorami egzekwują od kierujących stosowanie się do ograniczeń prędkości. W miniony weekend mundurowi zatrzymali kierującego pojazdem osobowym, który w terenie zabudowanym na drodze krajowej nr 6 w Wejherowie przekroczył dozwoloną prędkość o 99km/h. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierowca stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Ponadto kierujący za swoje wykroczenie drogowe otrzymał punkty karne oraz mandat.

Policjanci apelują do kierowców o ostrożną i rozważną jazdę oraz przestrzeganie przepisów.

Źródło: http://www.wejherowo.policja.gov.pl