Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Reklama:

Za nami 25. „Bieg Pokoju”

Dodano: 2 lata temu Czytane: 451 Autor:

Nawet ujemna temperatura powietrza nie odstraszyła amatorów biegania, którzy tłumnie stawili się na starcie najstarszej imprezy biegowej w Rumi, czyli 25. „Biegu Pokoju”.

Za nami 25. „Bieg Pokoju”

Nawet ujemna temperatura powietrza nie odstraszyła amatorów biegania, którzy tłumnie stawili się na starcie najstarszej imprezy biegowej w Rumi, czyli 25. „Biegu Pokoju”.  W wydarzeniu uczestniczyło ponad pół tysiąca osób.
 

Już po raz drugi „Bieg Pokoju” wszedł w skład Kaszubskiego Grand Prix Małego Trójmiasta Kaszubskiego. W minioną sobotę (23 listopada) zawodnicy pobiegli po bardzo ciekawej, liczącej 5 km leśnej trasie, której start został wyznaczony na polanie przy karczmie Zochlina. Oprócz tradycyjnych kategorii organizatorzy przewidzieli dodatkowo kategorię OPEN w biegu i konkurencję nordic walking.
 

Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody finansowe ufundowane przez urząd miasta. Szczególnie wyróżnieni mogli się czuć najmłodsi biegacze, dla których przewidziano specjalne nagrody. Ponadto na wszystkich czekała na mecie gorąca kawa, herbata i poczęstunek.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy.