Dzisiaj jest: 3.6.2020, imieniny: Anatola, Leszka, Tamary

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Za nami 25. „Bieg Pokoju”

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 278 Autor:

Za nami 25. „Bieg Pokoju”

Nawet ujemna temperatura powietrza nie odstraszyła amatorów biegania, którzy tłumnie stawili się na starcie najstarszej imprezy biegowej w Rumi, czyli 25. „Biegu Pokoju”.  W wydarzeniu uczestniczyło ponad pół tysiąca osób.

Już po raz drugi „Bieg Pokoju” wszedł w skład Kaszubskiego Grand Prix Małego Trójmiasta Kaszubskiego. W minioną sobotę (23 listopada) zawodnicy pobiegli po bardzo ciekawej, liczącej 5 km leśnej trasie, której start został wyznaczony na polanie przy karczmie Zochlina. Oprócz tradycyjnych kategorii organizatorzy przewidzieli dodatkowo kategorię OPEN w biegu i konkurencję nordic walking.

Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody finansowe ufundowane przez urząd miasta. Szczególnie wyróżnieni mogli się czuć najmłodsi biegacze, dla których przewidziano specjalne nagrody. Ponadto na wszystkich czekała na mecie gorąca kawa, herbata i poczęstunek.

UWAGA ! WAŻNE ! ------->>> KORONAWIRUS – najważniejsze informacje, zalecenia i decyzje podjęte ze względów profilaktycznych przez Burmistrza Rumi