Dzisiaj jest: 11.5.2021, imieniny: Igi, Mamerta, Miry

Reklama:

WOŚP po raz kolejny zagra w Rumi

Dodano: rok temu Czytane: 966 Autor:

„Wiatr w żagle” – to hasło zbliżającego się 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 12 stycznia w niemal całej Polsce.

WOŚP po raz kolejny zagra w Rumi

„Wiatr w żagle” – to hasło zbliżającego się 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 12 stycznia w niemal całej Polsce. Tym razem wolontariusze będą zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń służących ratowaniu życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Lokalny sztab WOŚP, tradycyjnie już, zagości w hali MOSiR.
 

Atrakcje będą czekać na rumian w godzinach 13:00-20:00. Na ten dzień zaplanowano m.in. występy artystyczne, strefę gastronomiczną, stanowiska fryzjerskie oraz licytacje charytatywne, podczas których będzie można zdobyć piłkę koszykową podpisaną przez Marcina Gortata czy koszulkę z autografem Mai Włoszczowskiej. Nieodłącznym elementem WOŚP jest oczywiście zbiórka datków do puszek. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.
 

Podczas zeszłorocznego finału udało się pobić rekord – dzięki charytatywnym licytacjom oraz wielogodzinnemu kwestowaniu wolontariusze zebrali łącznie ponad 100 tysięcy złotych. Fundusze zostały wówczas przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Uwaga! Wizyta w urzędzie możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym jej umówieniu. Rejestracja odbywa się internetowo bądź telefonicznie.