Dzisiaj jest: 28.3.2020, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Rozlicz PIT w Rumi, nagrody czekają

Dodano: miesiąc temu Czytane: 203 Autor:

Rozlicz PIT w Rumi, nagrody czekają

Bilety do kina, zaproszenia na masaż i obiad, voucher na asortyment kawowo-herbaciany, karty podarunkowe do siłowni oraz zestawy miejskich gadżetów – to tylko część nagród, jakie czekają na osoby rozliczające PIT w Rumi. Wystarczy wziąć udział w przygotowanej przez urząd miasta zabawie.

Do końca kwietnia każdy Polak powinien rozliczyć uzyskane w 2019 roku dochody. Wszystkich mieszkańców Rumi, którzy wypełniają deklaracje podatkowe, urząd miasta zachęca do wskazywania gminy jako aktualnego adresu. Dzięki temu samorząd zyska dodatkowe środki finansowe, co przełoży się na kolejne inwestycje i działania społeczne.

Chcąc podziękować mieszkańcom wskazującym w deklaracjach Rumię jako miejsce zamieszkania, samorząd zorganizował zabawę, w której można uczestniczyć na dwa sposoby:

• Użytkownicy Facebooka mogą polubić oraz udostępnić załączonego posta, a także dodać komentarz rozpoczynający się od zdania: Warto rozliczać #PITwRumi, ponieważ... (tu wpisać wyjaśnienie).
  • Osoby nieposiadające konta na Facebooku powinny przesłać maila na adres: promocja@um.rumia.pl, wpisując w temat: #PITwRumi oraz w treści: Warto rozliczać #PITwRumi, ponieważ... (tu wpisać wyjaśnienie).

Autorzy najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi, którzy przedstawią złożoną deklarację PIT, otrzymają jedną z ufundowanych przez partnerów nagród oraz zestaw miejskich gadżetów. Zabawa potrwa do końca kwietnia.

Partnerami tegorocznej akcji są: restauracja Przystań na rybę, kawiarnia Cafe Kwadrat, siłownia CityGYM, studio tańca i ruchu Creative Dance, Centrum Rozrywki Tag Arena, Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńczego Salubre, palarnia kawy Olle Cafe, gabinet Zdrowy Masaż oraz Multikino Rumia.

UWAGA ! WAŻNE ! ------->>> KORONAWIRUS – najważniejsze informacje, zalecenia i decyzje podjęte ze względów profilaktycznych przez Burmistrza Rumi