Dzisiaj jest: 29.11.2021, imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina

Balony z Helem Rumia - tel.: 531 06 96 96

Reklama:

Kolejne sportowe sukcesy rumian

Dodano: 2 lata temu Czytane: 496 Autor:

W minioną sobotę (22 lutego) sportowy sukces odniósł Grzegorz Grinholc, zawodnik reprezentujący Rumię podczas 29. Mistrzostw Polski Masters w Lekkiej Atletyce.

Kolejne sportowe sukcesy rumian

W minioną sobotę (22 lutego) sportowy sukces odniósł Grzegorz Grinholc, zawodnik reprezentujący Rumię podczas 29. Mistrzostw Polski Masters w Lekkiej Atletyce. Natomiast zawodniczki Akademii Piłki Siatkowej Rumia awansowały do półfinałów mistrzostw Polski.
 

Grzegorz Grinholc zdobył kolejny tytuł mistrza Polski podczas odbywających się w Toruniu 29. Mistrzostw Polski Masters w Lekkiej Atletyce. Rumianin otrzymał także pamiątkowy medal za zajęcie 12. miejsca w rankingu najlepszych medalistów 30-lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters.
 

Rumianin, będący na co dzień nauczycielem wychowania fizycznego oraz radnym powiatowym, ma na swoim koncie już 52 medale (w tym 31 złotych), jest wicemistrzem Polski w chodzie sportowym na 50 km (kategoria seniorzy), a także może się pochwalić trzema rekordami na szczeblu krajowym.
 

Spory sukces osiągnęły również zawodniczki APS Rumia, które awansowały do półfinałów mistrzostw Polski. Podopieczne trenera Roberta Sawickiego pokonały SMS Ostróda, ECO UNI Opole oraz MKS Koszalin. W meczu o pierwsze miejsce uległy jednak drużynie Energa MKS Kalisz Volleyball, mimo to zyskując awans.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! „Wielkie choinek ubieranie” w Galerii Rumia !