Dzisiaj jest: 11.5.2021, imieniny: Igi, Mamerta, Miry

Reklama:

Rozdajemy kolejne kupony do Multikina

Dodano: 2 lata temu Czytane: 326 Autor:

Jesteśmy coraz bliżej 65. rocznicy nadania praw miejskich Rumi, co wydarzyło się 7 października 1954 roku.

Rozdajemy kolejne kupony do Multikina

Jesteśmy coraz bliżej 65. rocznicy nadania praw miejskich Rumi, co wydarzyło się 7 października 1954 roku. Właśnie dlatego wspólnie z Multikino Rumia kontynuujemy akcję rozdawania kuponów rabatowych na wybrane seanse kinowe.
 

Tym razem zapraszamy na Aladdin – film został stworzony na podstawie kultowej animacji z 1992 roku o tym samym tytule. W rolach głównych wystąpią m.in. Will Smith, Naomi Scott, oraz Kamil Lemieszewski.
 

Mając w rękach kupon, można zakupić bilet za 13 zł na jeden z dwóch seansów: 28 maja (wtorek) lub 30 maja (czwartek) na godzinę 18:00.
 

Liczba kuponów i miejsc jest ograniczona, obowiązuje więc zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Po odbiór zapraszamy do punktu informacyjnego Urzędu Miasta Rumi.

 

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Uwaga! Wizyta w urzędzie możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym jej umówieniu. Rejestracja odbywa się internetowo bądź telefonicznie.