Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Rozdajemy kolejne kupony do Multikina

Dodano: 2 lata temu Czytane: 349 Autor:

Rozdajemy kolejne kupony do Multikina

Jesteśmy coraz bliżej 65. rocznicy nadania praw miejskich Rumi, co wydarzyło się 7 października 1954 roku. Właśnie dlatego wspólnie z Multikino Rumia kontynuujemy akcję rozdawania kuponów rabatowych na wybrane seanse kinowe.

Tym razem zapraszamy na Aladdin – film został stworzony na podstawie kultowej animacji z 1992 roku o tym samym tytule. W rolach głównych wystąpią m.in. Will Smith, Naomi Scott, oraz Kamil Lemieszewski.

Mając w rękach kupon, można zakupić bilet za 13 zł na jeden z dwóch seansów: 28 maja (wtorek) lub 30 maja (czwartek) na godzinę 18:00.

Liczba kuponów i miejsc jest ograniczona, obowiązuje więc zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Po odbiór zapraszamy do punktu informacyjnego Urzędu Miasta Rumi.

UWAGA ! Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy.