Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Gimnastyka może być zabawą – pierwszy Festiwal Gym&Fun

Dodano: 2 lata temu Czytane: 378 Autor:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi zaprasza na pierwszy Festiwal Gym&Fun. Impreza jest przeznaczona dla grup, które amatorsko zajmują się gimnastyką oraz tańcem.

Gimnastyka może być zabawą – pierwszy Festiwal Gym&Fun

Festiwal odbędzie się w hali MOSiR-u Rumia, w sobotę 25 maja, w godzinach od 12.00 do 17.00. Wstęp na trybuny jest wolny. W jury zasiądą utytułowane gimnastyczki oraz cheerleaderki.

Zapraszamy miłośników tańca i gimnastyki, zarówno tych młodszych, jak i nieco starszych. Zapewniamy wspaniałą atmosferę oraz dobrą zabawę – mówi Joanna Wilk, organizator wydarzenia. – Chcemy w ten sposób zachęcić wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu – dodaje.

Organizatorem festiwalu jest szkółka „Gym & Fun Joanna Wilk”. Patronat nad imprezą objęli: starosta powiatu wejherowskiego Gabriela Lisius, burmistrz Rumi Michał Pasieczny oraz dyrektor MOSiR-u Jolanta Król.

Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl