Dzisiaj jest: 21.10.2020, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Wypełnij ankietę – miasto Rumia może zdobyć 10 mln euro

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 202 Autor:

Wypełnij ankietę – miasto Rumia może zdobyć 10 mln euro

Urząd miasta kontynuuje prace związane z „Planem Rozwoju Lokalnego” dla Rumi – dokumentem strategicznym, określającym najważniejsze do zrealizowania w ciągu najbliższych lat cele. Prace te związane są z udziałem Rumi w programie „Rozwój Lokalny” finansowanym z tzw. Funduszy Norweskich i Europejskiego Obszaru Gospodarczego, skąd można pozyskać nawet 10 mln euro na rozwój naszego miasta.

Aby udało się zdobyć te środki finansowe, „Plan Rozwoju Lokalnego” musi uwzględniać opinie mieszkańców i przedsiębiorców z Rumi. Dlatego prosimy Państwa o poświęcenie kilku minut na wypełnienie anonimowej ankiety. Na odpowiedzi czekamy do 16 sierpnia.

Link do interaktywnej ankiety.

Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie.

Rumia znalazła się w strefie CZERWONEJ od 17.10.2020 !