Dzisiaj jest: 5.12.2021, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Balony z Helem Rumia - tel.: 531 06 96 96

Reklama:

Już w Rumi. Robotyka LEGO z Mistrzami Świata!

Dodano: rok temu Czytane: 1206 Autor:

Mistrzowie Świata i pierwsza zawodowa drużyna robotyczna FIRST w Polsce otwiera swoje akademie dla dzieci od 5. do 14. roku życia na terenie Rumi.

Już w Rumi. Robotyka LEGO z Mistrzami Świata!
- Naszym celem jest stworzenie jak największej ilości drużyn robotycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Chcemy zarazić pasją do robotyki oraz nowych technologii jak największą rzeszę młodych ludzi i wykształcić u nich umiejętności pożądane w największych międzynarodowych firmach naukowo-technologicznych - opowiada koordynator projektu Michał Stefanowski.

Spice Gears to jedyna w Polsce drużyna będącą częścią międzynarodowej federacji FIRST, w której zrzeszonych jest 615 000 uczniów z 95 (!) państw oraz ponad 40,000 drużyn. Federacja organizuje 3 000 turniejów rocznie w największych metropoliach świata tj. Sydney, Dubaj, New York, Houston. Pozyskuje rocznie ponad $80,000,000 na stypendia i granty, sponsorowana jest przez największe firmy technologiczne jak Google, NASA, Bosh, Apple, Boing, czy Motorola, współpracuje z ponad 250,000 profesjonalnymi trenerami i mentorami oraz wspierana jest przez liczne organizacje młodzieżowe.

Od teraz Twoje dziecko może stać się jej częścią!

Robotyka to przyszłość dla Twojego dziecka, a misją SGA jest przekazanie idei STEAM łączącej w sobie naukę, technologię, inżynierię, sztukę i matematykę. Tylko spójne połączenie tych dziedzin pozwala dzieciom i młodzieży znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszych sytuacjach i wyzwalać efekt wyjątkowej synergii.

- Wprowadziliśmy do Polski unikalny, a już bardzo popularny na świecie system edukacji. Tworzymy drużyny robotyczne, które rozwiązują problemy współczesnego świata, rywalizując między sobą na szczeblu lokalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. W poprzednim sezonie dzieci np. rozwiązywały problem dostępu do wody pitnej. W SGA tak samo ważne jak umiejętność programowania, oceniana podczas zawodów jest umiejętność autoprezetnacji, wystąpień publicznych czy współpracy w grupie. Nasi instruktorzy podczas zajęć przygotowują drużynę do startu w turniejach również pod kątem umiejętności 'miękkich' - dodaje Michał Stefanowski

SGA oferuje kompletny system nauki oparty na czterech poziomach rozwoju. Poprzez udział w zawodach stymulują ciągły rozwój umiejętności pożądanych w największych międzynarodowych firmach. Nauka w duchu STEAM przynosi zaskakująco dobre efekty, takie jak: łatwe rozwiązanie problemów, przygotowanie do życia dorosłego, prowadzenie firmy czy budowanie silnej pozycji w zespole. Rozwijane są również takie umiejętności, jak pewność siebie, otwartość na opinie innych, negocjowanie, zarządzanie czasem, cierpliwość, kreatywność oraz dobra pamięć.

Absolwenci SGA już czerpią z tego korzyści współpracując m.in. z największą firmą informatyczną w Polsce Asseco, a na świecie pierwsi absolwenci programu FIRST pracują dla takich gigantów jak Google czy NASA. Absolwenci Spice Gears Academy tworzą również koła naukowe w najlepszych uczelniach w całej Polsce, co więcej - w październiku drużyna Spice Gears reprezentowała Polskę na olimpiadzie First Global Challenge w Dubaju. Pojawi się również na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. 

Zacznij od LEGO i dobrej zabawy! 

Zajęcia ruszają 28 września i będą odbywać się w każdy poniedziałek w Centrum Edukacji i Przedsiębiorczości w Rumi:

- Drużyna FLL Jr.- 5-8 lat
- Druyżna FLL - 9-14 lat

Zgłoś się już dzisiaj na pierwsze bezpłatne zajęcia! Miejsce można zarezerwować, wypełniając formularz online na stronie internetowej sgacademy (rejestracja jest niezobowiązująca). 

LINK --> https://www.sgacademy.pl/zglos-sie-akademia-programisty 

Liczba miejsc mocno ograniczona. 

*Każda drużyna robotyczna to tylko 12 miejsc! 

Decyduje kolejność zgłoszeń!

Świat nowych technologii czeka na Ciebie!

Więcej informacji: 

Tel. 604 817 912

pomorskie@sgacademy.pl 

www.sgacademy.pl 

https://www.facebook.com/sgapomorskie/ 
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! „Wielkie choinek ubieranie” w Galerii Rumia !