Dzisiaj jest: 22.10.2020, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Reklama:

Warsztaty audiowizualne w Stacji Kultura

Dodano: miesiąc temu Czytane: 103 Autor:

Marzysz o tym, żeby stworzyć własny videoblog?

Warsztaty audiowizualne w Stacji Kultura

Marzysz o tym, żeby stworzyć własny videoblog? Dzielić się swoimi pasjami i pomysłami z całym światem jako vloger/ka? Masz od 13 do 20 lat? Przyjdź do Stacji Kultura na warsztaty z tworzenia vlogów i podcastów!
 

Zdobędziesz podstawowe informacje związane z tworzeniem audiowizualnych form w Internecie. Poznasz m.in. tajniki montażu, dowiesz się jak stworzyć własną muzykę lub podcast. Poruszymy też kwestie praw autorskich i podpowiemy, jak nie łamać prawa w Internecie. Nie musisz mieć specjalnego sprzętu, wystarczy komórka i dobry pomysł. Podczas zajęć będzie możliwość stworzenia kreatywnego vloga, który będzie miał charakter popularnonaukowy. Wiedza, zabawa, kreatywność połączone w jednym warsztacie! Zapraszamy do Stacji Kultura!
 

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 22 września (wtorek) o godzinie 18:00.

  • Obowiązują zapisy: zapisy@bibliotekarumia.pl
  • W temacie wiadomości proszę wpisać: Warsztaty audiowizualne
  • W treści wiadomości podać imię i nazwisko oraz wiek uczestnika
  • Liczba miejsc ograniczona

Ze względów sanitarnych prosimy o to, by uczestnicy przebywali w sali w maseczkach lub przyłbicach, dezynfekowali ręce oraz zachowywali dystans.
 

Warsztaty są częścią projektu „Między książką a blogiem. Od strony drukowanej do strony internetowej”. Na realizację projektu Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Rumia znalazła się w strefie CZERWONEJ od 17.10.2020 !