Dzisiaj jest: 24.7.2021, imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny

Reklama:

Arka Rumia zorganizowała turniej dla dzieci

Dodano: rok temu Czytane: 373 Autor:

W minioną sobotę (10 października) w Rumi odbył się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży.

Arka Rumia zorganizowała turniej dla dzieci

W minioną sobotę (10 października) w Rumi odbył się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży. W obliczu panującej pandemii koronawirusa było to jedno z niewielu rugbowych wydarzeń tego weekendu.
 

Zawody, rozgrywane tradycyjnie na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, podzielono na dwie lokalizacje: stadion przy ul. Mickiewicza przydzielono młodzikom, zaś obiekty przy ul. Bukowej oddano we władanie mini-żakom oraz żakom. W trzech kategoriach wiekowych udział wzięły dzieci z Lechii Gdańsk, Ogniwa Sopot, Arki Gdynia oraz Arki Rumia.
 

Od strony sportowej turniej mógł się podobać, bo każda drużyna dawała z siebie wszystko i praktycznie każdy klub odniósł w tym turnieju sukces. Pozasportowo zaś Rumia znów podniosła poprzeczkę – fenomenalny poczęstunek dla zawodników, przygotowany przez zaangażowanych w działalność klubu rodziców, był idealnym dopełnieniem święta, jakim jest turniej dla każdego trenującego dziecka.
 

Podziękowania Sim-Med Ratownictwo Medyczne Szymon Borodziuk za dbanie o bezpieczeństwo podczas turnieju.

Autorem tekstu jest Beata Soporowska, kierownik drużyny Rugby Club Arka Rumia.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl