Dzisiaj jest: 22.1.2021, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Reklama:

Metamorfoza Wzgórza Markowca w Rumi coraz bliżej. Rozstrzygnięto przetarg

Dodano: miesiąc temu Czytane: 214 Autor:

Przetarg na budowę publicznej infrastruktury na Wzgórzu Markowca w Rumi został rozstrzygnięty.

Metamorfoza Wzgórza Markowca w Rumi coraz bliżej. Rozstrzygnięto przetarg

Przetarg na budowę publicznej infrastruktury na Wzgórzu Markowca w Rumi został rozstrzygnięty. Najkorzystniejszą ofertę, opiewającą na prawie 10 mln zł, przedstawiła firma budowlano-drogowa MTM S.A. z siedzibą w Gdyni.
 

W ramach planowanych prac powstanie m.in. sieć ogólnodostępnych ścieżek pieszych, schody terenowe, wieża i pomost widokowy, ścianka wspinaczkowa, trasa kolarstwa górskiego, a także obiekty małej architektury (w tym ławki i śmietniki) oraz oświetlenie. Efekt końcowy, na który od lat czekają mieszkańcy Rumi, będzie można podziwiać najprawdopodobniej w listopadzie 2022 roku.
 

Wartość całej rewitalizacji Zagórza to ponad 28 mln zł, z czego blisko 13 mln zł, uwzględniając działania społeczne, stanowi zdobyte przez urząd unijne dofinansowanie.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Tania Paczka w Hurtowni Animatora - Zabawki, Bańki Mydlane, Prezenty, Balony - www.HurtowniaAnimatora.pl - Sprawdź TERAZ !