Dzisiaj jest: 28.7.2021, imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza

Reklama:

Mistrzostwa Polski w Rumi w jeździe figurowej na rolkach

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 158 Autor:

Przed nami największe wydarzenie w historii jazdy figurowej na rolkach w Polsce! W terminie 4-5 czerwca rozegrane zostaną pierwsze Mistrzostwa Polski oraz kolejne zawody z cyklu Puchar Rumi ...

Mistrzostwa Polski w Rumi w jeździe figurowej na rolkach

Przed nami największe wydarzenie w historii jazdy figurowej na rolkach w Polsce! W terminie 4-5 czerwca rozegrane zostaną pierwsze Mistrzostwa Polski oraz kolejne zawody z cyklu Puchar Rumi w jeździe figurowej na rolkach. Przez dwa dni w hali MOSiR-u rywalizować będą 93 osoby w kategoriach wyczynowych oraz amatorskich.
 

Wystartują zawodnicy z takich klubów jak: KJF Spin on Rolls, UKS “Szóstka” Elbląg, MKS Rewia Warszawa, UKSŁF “Mors” Dębica, KS Axel Wrocław, KS Arum Dance, AZS Warszawa, AS Akfon Lublin, KS Ice’n’roll Bydgoszcz oraz zawodnicy niestowarzyszeni.

Ponieważ mistrzostwa odbywają się bez udziału publiczności, zapraszamy do oglądania i kibicowania podczas streamingu na żywo na kanale YouTube.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl