Dzisiaj jest: 28.7.2021, imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza

43-latek włamał się do piwnicy i ukradł rowery i elektronarzędzia – grozi mu do 10 lat więzienia

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 85 Autor:

43-latek wczoraj usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

43-latek wczoraj usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. To wynik działań kryminalnych z Rumi. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.

Wczoraj kryminalni z Rumi ustalili tożsamość sprawcy kradzieży z włamaniem do piwnicy, do której doszło w drugiej połowie lutego br. na terenie miasta. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna włamał się do piwnicy, z której ukradł dwa rowery oraz elektronarzędzia.  Jak ustalili policjanci, 43-latek sprzedał ukradzione rzeczy innym osobom. Na podstawie zebranych dowodów sprawca usłyszał zarzut.

Za popełnienie przestępstwa kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Źródło: www.wejherowo.policja.gov.pl
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl